Audio Šamininė Kvėpavimo Meditacija

Pasiruošimas kvėpavimo meditacijai:

  • Nevalgykite sunkaus maisto +/- 2 val. iki meditacijos;

  • Negerkite skysčių bent 30 min. iki meditacijos;

  • Gerai išvėdinkite kambarį prieš kvėpavimo meditaciją;

  • Meditacija vyksta gulimoje pozicijoje;

  • Nesušalkite - apsirenkite patogiai;

  • Naudokite ausinukus.

Kvėpavimo meditacijos metu:

  • Stenkitės kvėpavimo metu nesiblaškyti, nedaryti bereikalingų judesių (pvz.: pasikasyti, žvilgčioti ir pan.) - leiskite pasąmonei panirti į gilią būseną;

  • Kvėpavimo metu rekomenduojama nedaryti pauzių ir kvėpuoti nesustojant tol, kol bus duodamas laikas užlaikyti kvėpavimą ir pailsėti.

Trumpa Šamaninio Kvėpavimo Praktika

Ši audio praktika yra skirtas pagilinti kvėpavimą ir ištvermę.

Kuo gilesnis kvėpavimas (be pauzių ir pertraukų) - tuo giliau galima pasiekti pasąmoninę būseną. Tačiau ši praktika nėra skirta atsakymams surasti, ji yra treniruotė.

Pasiruošimas kaip ir prieš kvėpavimo meditaciją (skaityti viršuje).

KLAUSIMAI APIE KVĖPAVIMĄ

jei turite klausimų - užpildykite formą apačioje

1. Ar kvėpuoti reikia visada intensyviai?

Kvėpavimo meditacijos rezultatai priklauso nuo to, kaip kvėpuosite. Jei kvėpuosite pilnais plaučiais, ritmingai, be papildomų sustojimų - pasieksite tikrai gerų rezultatų ir tikrai gausite aiškumo. Tačiau kvėpuoti pilnais plaučiais ir... yra sudėtinga. Tai reikalauja ne tik praktikos, bet ir vidinių pastangų. Praktikai jau įkėliau trumpą Šamaninio kvėpavimo treniruotę, tad beliko tik vidinis paskatinimas, jog jūs galite iškvėpuoti kur kas stipriau, kur kas intensyviau - nei manote.

2. Ką daryti tomis akimirkomis, kai negaliu iškvėpuoti pilnai?

Labiausiai rekomenduoju savo klientams dar truputėli save paspausti, nes dažnai ne mūsų fizinės galimybės neleidžia iškvėpuoti, o protas (jis suvokia, kad ateina stiprus pokytis ir priešinasi išėjimui iš komforto zonos). Kai jau paspaudėte save ir suvokiate, kad tikrai nebegalite - tada pilnai iškvėpkite ir užlaikykite kvėpavimą tiek, kiek galite. Kai nebeišlaikote iškvėpimo, vieną kartą įkvėpkite ir užlaikykite įkvėpimą. Tada tikrai būsite pailsėjęs ir galėsite toliau tęsti ritmingą, intensyvų kvėpavimą. Nerekomenduoju kvėpuoti belekaip, sustoti bet kada - tai nėra kokybiška kvėpavimo meditacija.

KLAUSIMAI APIE ŠIĄ MEDITACIJĄ

jei turite klausimų - užpildykite formą apačioje

1. Kiek kartų reikia daryti šią meditaciją?

Darykite tol, kol gausite aiškų atsakymą į tą pačią problemą. Vieniems su ta pačia problema reikia keliauti tik 1x, kitiems prireikia 3x ar net dar daugiau. Viskas priklauso nuo išsikelto klausimo ir nuo to, kas trukdo jį suvokti. Na, o jei meditaciją reikia kartoti, tai padarykite jau kitą dieną (su ta sąlyga, jei per meditaciją nebuvo sunkių emocijų ir stiprių paleidimų). Jei labai daug verkėte, išgyvenote - tada pakartokite po 3 dienų (leiskite savo psichei pailsėti).

2. Kodėl žvelgiant į žmogų veidrodyje, man sunku išsikelti probleminį klausimą?

Nes klausimas slypi detalėse. Jūs tam tikrą žmogų, su tam tikrais drabužiais, veido mina, emocijomis matote ne atsitiktinai, tai jūsų pasąmonės kalba, kurią reikia iššifruoti. "Pasąmonė kuria per tam tikrus simbolius, kurie nėra iš pirmo žvilgsnio tiesiogiai susiję su matomu objektu, o labiau su tuo, kokį ilgalaikį jausmą ar patirtį mes susiejome su objektu." - apie pasąmonės veiklą kalbėjo psichologas ir psichoterapeutas Aleksandras Svijašas. Pvz.: matote tame veidrodyje žilą moterį vilkinčia baltais drabužiais ir ši moteris kiekvienam žmogui gali atrodyti skirtinga. Vieni matys gydytoją, kiti išmintingą moterį, kiti senatvę, o dar vieni ligonę. Kuo daugiau detalių vizualizuosite, kuo daugiau jas tarpusavyje apjungsite - tuo labiau suprasite, kokio atsakymo tas žmogus ieško. Štai tokio atsakymo ieškote ir jūs.

3. Aš nukeliavau į viršų, bet ten nieko nebuvo... kodėl?

Visiškai normalu, jog pasąmonė nedavė atsakymo, bet tai tikrai nereiškia, jog ji ir toliau jo neduos. Tiesiog, viena iš dalių, o gal net abi (probleminio klausimo išsikėlimas ir tai, kas trukdo atsakyti į klausimą) buvo iki galo neišdirbtos. Tai reiškia arba pritrūko aiškesnio išsikelto klausimo, arba vizualizacija buvo ne taip suprasta, arba tai, kas trukdė atsakyti į klausimą, buvo nepaleista. Tad tiesiog meditaciją reiktų kartoti ir kiekvieną kartą bekartojant viskas taps vis aiškiau ir aiškiau, kol galiausiai tikrai atrasite atsakymą.

4.Ar galima tai pačiai problemai spręsti užduoti vis skirtingą klausimą? Kodėl aš toje pačioje vietoje (pvz.: prie veidrodžio) noriu vizualizuoti skirtingus žmonės, nors problema ta pati?

Šioje meditacijoje viskam leiskite kisti, prie nieko neprisiriškite. Nesvarbu, jog problema ta pati, bet kiekvieną sykį jūs ją galite suvokti vis kitaip ir priartėti prie to aiškumo. Todėl ne tik klausimai gali keistis, tobulėti, bet lygiai taip pat gali keistis ir žmonės, ir jų drabužiai, veido minos ir pan.

KLAUSIMAI APIE FIZINIUS POJŪČIUS

jei turite klausimų - užpildykite formą apačioje

1. Stipriai surakino, susuko rankas ir kojas.

Rankose juntama nemaloni energija, dalinis arba stiprus raumenų susitraukimas reiškia, jog jūs kabinates į praeities įvykius arba vieną įvykį ir negalite paleisti. Jei jaučiate panašų pojūtį kojose arba neramių kojų sindromą, kai norisi kojas nuolatos spardyti, judinti - tai reiškia, jog esate įstrigęs toje pačioje situacijoje, mintyse ir jausmuose. O tai jums neleidžia judėti į priekį. Labai dažnai jei jaučiate rankas, pradedate palengva jausti ir kojas.

2.Stipriai jaučiau dilgčiojimą (it bėgiojančios skruzdėles) žandikaulio srityje ir lūpose.

Jei tai buvo nemalonus jausmas, atrodė, jog sutraukia arba net rakina žandikaulio sritį - reiškia, jog jūsų gyvenime yra per didelė kontrolė. Jums trūksta laisvės. Gal net dienos eigoje jūs laikote sukąstus dantis (tai įtampos ženklas ir reikia daugiau atsipalaiduoti). Jei jaučiate stiprią energiją lūpose, jas sutraukia, suima, dilgčioja - tai reiškia du dalykus: arba jūs neišsikalbate, neišsakote, ko norite, arba jūs kaip tik per daug pasakote, per skausmingai, neparenkat švelnesnių žodžių - tad iš esmės tai reikštų vienu ar kitu atveju, jog jums reikia lavinti savo komunikacinę išraišką. Jei jaučiate malonų dilgčiojimą virš lūpos arba viršutinėje lūpos dalyje - esate kūrybingas žmogus ir turite daugiau savo veikloje įsileisti kūrybos.

3.Meditacijos metu kūną užplūdo stiprus šaltis, o vėliau užliejo karščio banga.

Kai meditacijos metu jaučiate šaltį, tai reiškia jog jūsų dvasinis, emocinis, mentalinis kūnas paleidinėja kažką neigiamo, kažką, kas jus slopina. Todėl šaltis visame kūne arba tik tam tikroje fizinėje vietoje meditacijų metu yra labai dažna pradinė būsena. Ji vėliau praeina, dažniausiai meditacijos pabaigoje, nes tuo metu užlieja šiluma. O šiluma reiškia, jog ta vieta arba visas kūnas paleido tą neigiamą emociją ir tada ji prisipildo teigiamomis vibracijomis, kurios ir yra juntamos per šilumos pojūtį.

UŽDUOK MAN KLAUSIMUS!