ASM. KOUČINGAS

Kam ši konsultacija skirta?

▪️Moteriai, kuri nori paleisti užslopintas, neišjaustas emocijas dėl skaudžių praeities įvykių.

▪️Moteriai, kuri nori pagerinti savo santykį su aplinkiniais, su partneriu, su šeimos nariais.

▪️Moteriai, kuri yra pasimetusi ir nežino, kokiu keliu, kokį sprendimą priimti.

▪️Moteriai, kuris patiria nerimą, nuolatinę baimę ar turi panikos atakas.

Iš ko susideda konsultacija?

▪️Iš koučingo sesijos per pasąmonines kortas. Koučingo trukmė 1 val. 30 min. Tikslas: Per tikslingus klausimus ir vizualizacijas atrasime problemos šaknį. Ko pasėkoje eliminuosime silpninančius įsitikinimus ir keisime juos į stiprinančius.

▪️Iš dviejų kvėpavimo meditacijų sesijų, pritaikytų jūsų problemai spręsti. Meditacijų trukmė 1 val. + aptarimas. Tikslas: Atrasti užslopintas emocijas fiziniame kūne ir leisti sau jas pilnai išjausti. Ko pasėkoje atpalaiduosite kūną, nuraminsite protą ir sustiprinsite savo emocinę bei fizinę sveikatą.

▪️Iš praktinių užduočių, kurios yra pritaikytos kiekvienam asmeniškai pagal problemą ir kvėpavimo įpatumus. Užduotys yra duodamos po meditacinių praktikų. Tikslas: įtvirtinti suvokimus ir pagerinti kvėpavimą.

Kaip vyksta darbas?

▪️Koučingo sesija vyksta per Messenger, šios sesijos metu naudojama kamera. Taip pat per šią programėlę vyks aptarimai po meditacijos.

▪️Meditacijos vyksta per Facebook, asmeninėje grupėje, kurioje būsiu tik aš ir jūs. Meditacija vyksta gyvos transliacijos metu, kurioje matysite ir girdėsite tik mane. Visos meditacijos bus išsaugotos su galimybe naudotis neribotą laikotarpį.

▪️Sesijos vyksta kas savaitę vieną kartą. Datą ir laiką sutarsime jums ir man patogiu metu.

Kaina: 50

▪️Išrašoma sąskaita-faktura.

▪️Konsultacija vyksta po paslaugos apmokėjimo.

REGISTRUOKITES SESIJOMS ČIA: