”Šiandien pusė jogos praktikos nusprendžiau paskirti kvėpavimo meditacijai. Labai patiko mano klientams, iš jų gavau labai daug pasidalinimų. Ir vau, kaip gera meditacijas vesti kartu su kvėpavimo pratimais - visai kitokia patirtis. Dėkoju už naujus įkvėpimus!”

- Ieva

Aš labai džiaugiuosi, kad pasiklioviau savo nuojauta ir užsirašiau į jūsų dėstomą kursą. Jūsų žinios labai papildo ir praplečia mano turimas žinias man taip trūkstamomis praktikomis ir susisteminimu. Jūsų išgyventos praktikos ir pastebėjimai sukuria jūsų unikalią kvepavimo meditaciją. Kuri vėl gi orientuota į unikalius žmonių poreikius ir situacijas.

- Daiva

Labai džiaugiuosi toookiu dideliu kiekiu informacijos ir jūsų labai nuoširdžiu vedimu. Pasakysiu atvirai, man buvo neramu pradėti šiuos kursus, bet jūsų vedimas sukūrė labai jaukią erdvę leistis gilyn į kvėpavimo temą ir savo vidinius procesus. Pradėjus praktikuotis vesti meditacijas - dabar vėl iš naujo klausau paskaitas ir labai džiaugiuosi, kad dar liko prieiga. Pradėjus taikyti - visai kitus dalykus išgirstu paskaitoje, nei dar nei karto nekūrusi meditacijos. O klausytis norisi vėl ir vėl, po kiekvieno pasipraktikavimo. Pačiai asmeniškai kursai irgi davė daug. Man jau po pirmos paskaitos praėjo tvarkytis miegas. Jūsų įkeltas meditacijas iki šiol dažnai darau ir labai džiaugiuosi, kad man jos papildė terapijas.

- Viktorija